Новини
Васильків
Автоновини

У центрі Василькова з’явиться кругова розв’язка


27 квітня у Василькові стартували ремонтно-дорожні роботи. Частину однієї з центральних вулиць міста – Соборної – повністю перекрито. На аварійно небезпечному перехресті вулиць Володимирська та Соборна, що біля будинку культури та магазину «Сільпо», з’явиться кругова транспортна розв’язка.

Містяни вже давно просили міську владу звернути увагу на дане перехрестя, адже там час від часу траплялися різноманітні ДТП. Тож за прикладом європейських міст у Василькові збудують кругову роз’язку, яка, за словами заступника міського голови Володимира Гурєєва, вирішить проблему аварійності на даному перехресті. «Автомобілі рухатимуться по колу, як це відбувається у багатьох містах Європи. Пішохідні переходи залишаться» – уточнив Володимир Володимирович.

Перекриття руху транспорту розпочинається на розі вулиць Грушевського та Соборної

Роботи обіцяють виконати протягом 2-3 тижнів. «Можливо, вдасться збудувати розв’язку до 9 травня, – висловив сподівання заступник міського голови. – Але все залежить від швидкості роботи підрядної організації».

На цей час жителям та гостям міста пропонують ознайомитись із тимчасовою схемою організації дорожнього руху на перехресті вулиць Володимирська та Соборна.