#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Світ-суспільство
За кордоном

У Тасманії встановлять «чорну скриньку Землі» для запису даних про загибель планети

07.12.2021 0
Там на твердих дисках зберігатимуть інформацію щодо зміни клімату, зникнення видів, забруднення навколишнього середовища та впливу цих факторів на здоров'я людини.

У Тасманії встановлять «чорну скриньку Землі» для запису даних про загибель планети - зображення
Фото: Earth's Black Box

У Тасманії у 2022-му планують встановити «чорну скриньку Землі» для запису даних про загибель планети. Проект став результатом взаємодії між Clemenger BBDO, креативною агенцією The Glue Society та дослідниками з Університету Тасманії, повідомляють на сайті проекту.

Точне місцезнаходження об’єкта на острові поки не повідомляється, проте відомо, що «чорна скринька Землю» матиме вигляд гігантської сталевої установки на сонячних панелях, яку незабаром заповнять твердими дисками. У рамках проекту задокументують і збережуть наукові дані  про найбільші проблеми світу. Дані помісять у монолітну структуру, щоб суспільство з далекого майбутнього мало змогу відкрити архів та дізнатися, що сталося з нашою планетою.

«Ідея полягає в тому, що, якщо Земля дійсно дійде до краху внаслідок зміни клімату, цей непорушний пристрій, що записує, буде під рукою у майбутніх поколінь, щоб вони могли винести з цього урок. Це також необхідно для того, щоб притягти лідерів до відповідальності – щоб їхні дії чи бездіяльність були зареєстровані».

Директор маркетингової агенції Clemenger BBDO Джим Кертіс

За словами творців скриньки, одна з цілей також полягає в тому, щоб спонукати людство діяти більш прогресивно та відповідально, а також вживати заходи щодо боротьби зі зміною клімату та охорони навколишнього середовища.

Нагадаємо, в Ісландії створять першу в світі «вулканічну обсерваторію».

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.