Новини
Здоров'я
Світ-суспільство
За кордоном

У світі продовжує знижуватись кількість нових випадків COVID-19


П’ятий тиждень поспіль ВООЗ реєструє все менше нових випадків зараження коронавірусом.

фото - freepik.com

Про це заявив на брифінгу 15 лютого генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебреєсус.

«Кількість зареєстрованих випадків COVID-19 у всьому світі тепер знижується п'ятий тиждень поспіль. Минулого тижня було виявлено найнижчу тижневу кількість випадків, починаючи з жовтня».

За словами очільника ВООЗ, якщо порівнювати нинішні показники з тими, які були 4 січня цього року, то тижнева кількість нових випадків інфікування зменшилась майже вдвічі.

фото - скрін із брифінгу ВООЗ

«Це показує, що прості заходи охорони здоров'я працюють, навіть з огляду на присутність різновидів (коронавірусу, – Погляд)», додав Тедрос Адханом Гебреєсус.

Станом на 16 лютого у світі підтверджено понад 109 млн 171 тис. випадків інфікування коронавірусом. Із них більше ніж 2,4 млн людей померли, а одужали на сьогодні понад 61 млн 368 тис. осіб по всій планеті.   Про це свідчать дані з сайту американського університету Джонса Гопкінса.

На початку лютого «Погляд» вже повідомляв, що нових випадків COVID-19 у світі стає менше. Тоді генеральний директор ВООЗ заявив, що «на глобальному рівні ситуація обнадійлива», адже третій тиждень поспіль кількість випадків коронавірусу у всьому світі зменшується, хоча є країни, в яких все ще збільшується кількість хворих.

«Погляд» також інформував, що Рада Європи додала нову карантинну зону – «темно-червону». Відтепер громадяни, які будуть подорожувати з «темно-червоного» регіону, повинні обов’язково пройти тест на COVID-19 до виїзду, а також самоізоляцію по прибуттю в іншу країну.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.