У столичному зоопарку відкрився новий паркінг
Аби нарешті розвантажити проспект Перемоги від численних запаркованих автомобілів відвідувачів цього популярного для сімейного відпочинку місця, триповерховий паркінг збудували прямо на території господарської зони зоопарку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/1-5.jpg)
Коли облаштовували будівлю «Зоопаркінгу» на 435 паркомісць, на території зоопарку демонтували застарілі і аварійні приміщення, а частину споруд - перенесли.
Щоб відвідувачі з паркінгу відразу заходили у зоопарк, на першому поверсі облаштували вхідну групу з касою. Для оплати послуг паркування і покупки квитків в зоопарк, окрім традиційної каси, встановили три автомати для безготівкового розрахунку і один - для операцій з готівкою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/2-5.jpg)
Присутній на церемонії відкриття паркінгу київський міський голова Віталій Кличко наголосив, що питання створення цього об'єкта назріло давно.
«Це сьогодні - кращий муніципальний паркінг в Україні», - впевнений мер.
За його словами, новий паркінг обладнаний усіма необхідними сучасними інженерними системами, інтегрованими в загальну диспетчерську систему зоопарку. Тут встановлено енергоефективну систему автоматичного управління освітленням. А враховуючи зростання кількості електротранспорту, на паркінгу встановлено сім зарядних станцій, за допомогою яких одночасно заряджатиметься 21 електроавтомобіль. На об'єкті облаштували також велопарковку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/Bezymyannyj-11.jpg)
Міський голова звернув увагу, що на паркінгу створені і зручні умови для маломобільних груп населення. Місця паркування для гостей з інвалідністю розташовані на першому поверсі, біля каси і входу до зоопарку. Оснащений пандус і широкі проходи, туалет обладнаний допоміжними пристроями.
Упорядкували і територію навколо паркінгу: встановили лавки, нове освітлення, висадили дерева та кущі, газон обладнали автоматичним поливом.
«Погляд» нещодавно розповідав, де у Києві облаштували перехоплюючі паркінги. Також «Погляд» повідомляв, що паркінг біля станції метро Видубичі працює поки що на безоплатній основі. Він розрахований на 193 місця, і щодня автомобілісти залишають на ньому 120-140 автівок.
Ілюстрації: скріни з відео на facebook-сторінці Віталія Кличка