#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина

У Ставищенському районі намагаються повернути державі 73 га землі

21.07.2020 Руслан Семенець 0

Верховний Суд України задовольнив касаційну скаргу прокурора у господарській справі про незаконну безоплатну передачу у власність приватного підприємства земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею понад 73 га на території Гостромогильської сільської ради Ставищенського району.

Судом касаційної інстанції підтверджено законне право прокурора, з метою захисту інтересів держави, вступати у справу, порушену за позовом іншої особи, на етапі оскарження рішення суду першої інстанції.

Наразі справу скеровано для продовження розгляду в апеляційній інстанції. Судовий розгляд триває, повідомляє пресслужба прокуратури Київської області.

Нагадаємо, що парламент законодавчо підтримав зелену енергетику. На засіданні 21 липня було ухвалено закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії»