У Славутичі провели велодень
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61191519_2726522087574220_7790501699151462400_n.jpg)
На сьогодні одним із найулюбленіших видів активного відпочинку є велосипедні заїзди. Це обумовлено великою популяризацією велотранспорту та зацікавленістю сучасників у здоровому способі життя.
У місті Славутич на Київщині 25 травня провели велодень - 2019.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60904220_2726522394240856_5072500816326164480_n.jpg)
Місто заполонили любителі "двохколісних коней". Велопробіг, конкурси, розваги і ще багато цікавого підготували організатори свята.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61408577_2726522117574217_5741439168064520192_n.jpg)
Впродовж дня працювала фудзона, де можна було і поласувати і посмакувати. На зеленій галявині у Центральному парку міста на гурманів очікували страви мангал-меню, смачна перепічка та різні смаколики.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61127233_2230495097033391_5391713935499984896_n.jpg)
А надвечір цієї прекрасної літньої днини на жителів міста та численних гостей очікував сюрприз - День вуличної музики – 2019.
Фото з відкритих джерел