У Сквирі водій легковика не помітив скутериста
У ДТП постраждала неповнолітня.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/107836052_3117469941641490_8404453908900873417_o.jpg)
Так 21-річний водій автомобіля «ЗАЗ» зіштовхнувся із скутером марки «Suzuki», який їхав у попутному напрямку, повідомляють у Поліції Київської області.
В результаті зіткнення 17-річна пасажирка скутера із забоями різної тяжкості була доставлена до лікарні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/107517314_3117470208308130_7611660834005693130_o.jpg)
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, на автодорозі «Сквира – Погребище» водій мотоцикла не впорався із кермуванням.