Новини
Екологія
Київ

У січні в столиці зафіксували дев’ять температурних рекордів


Кліматологи підбили підсумки першого місяця року у Києві.

Фото: pixabay.com

За даними спостережень ЦГО ім. Б. Срезневського, середньомісячна температура повітря січня у столиці склала –2,5°С, що перевищує навіть оновлену кліматичну норму (1991-2020 рр.) на 0,7°С.

Загалом за перший місяць року кліматологи у Києві зафіксували девять температурних рекордів, проте називають його типово зимовим.

«Найхолодніше було 20 січня, коли мінімальна температура опустилась під ранок до –20,2°С, а найтепліше – 24 числа, коли максимальна температура піднялась до +8,6°С», – зазначають фахівці.

Як повідомляв «Погляд», 2021-й у Києві розпочався з температурних рекордів, також аномально теплу погоду в столиці фіксували 24, 25 та 26 січня. Проте вже з 28 січня в столичному регіоні засніжило та випало до 10 см снігу лише за добу. Через ускладнення погодних умов у Києв навіть обмежили в’їзд великогабаритного транспорту на невизначений термін.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.