Новини
Україна

У польському Перемишлі зустріли мільйонного пасажира поїздів Інтерсіті+ Київ – Перемишль


Урочистості відбулись на вокзалі у Перемишлі. У них взяли участь міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик, директор департаменту організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» Олександр Красноштан, голова правління АТ «ПКП Інтерсіті» Марек Хранюк та представники польського сейму.

За словами голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, швидкісному маршруту до Польщі вже кілька років і компанія подбала, щоб був належний сервіс, зручний графік та доступна вартість квитків. «Третина пасажирів цього поїзда – іноземці, які їдуть подорожувати Україною. Країна неймовірна, її варто бачити.

На кордоні, на автомобільних пунктах пропуску, пасажири в середньому витрачають на годину більше в черзі. Так чином, залізниця зекономила більше 1000000 годин для наших пасажирів. Є багато варіантів, як провести вільний час, але не у чергах на кордоні. 1 млн пасажирів могли б в середньому перевезти півмільйона автівок чи 20 тисяч автобусів. Так що це наш чималий вклад у розвиток екологічних сполучень»

Він також додав, що наразі 21 поїзд їде в напрямку ЄС, у найближчих планах – зручні варіанти до Берліна та Праги. Нагадаємо, що зараз між Україною та Польщею щоденно курсують дві пари швидкісних поїздів: №705/706 та №715/716 Київ – Перемишль.

Українська залізниця