Новини
Бориспіль
Культура

У Переяславі стартував онлайн-конкурс краси


У онлайн-конкурсі краси «TOP FACE PEREIASLAV» можуть взяти участь дівчата віком від 16 до 35 років.

Реєстрація триває з 1 по 7 квітня 2021 року. Головна винагорода - 3000 гривень.

Про це повідомили у Переяслав Сіті.

Слоган конкурсу: «Стань зіркою, не виходячи з дому». TOP FACE PEREIASLAV – перший масштабний онлайн-проєкт міста, у якому користувачі інтернету разом з членами журі обиратимуть переможницю. 

Значимість голосів між журі та користувачами – 50 на 50, однак вирішальне значення матимуть голоси членів журі.

Організатор конкурсу та фахівець соціально-гуманітарного відділу Переяславського університету імені Григорія Сковороди Іван Рябчук зазначив: "Раніше ми займалися організацією конкурсу «Королева університету. Після того, як в умовах карантину провели його онлайн, виникла ідея створити конкурс, який охопив би представниць прекрасної статі всього міста та району, але наразі вже маємо анкети й з інших міст України".

Для участі потрібно зареєструватися у конкурсі. Дівчина має надіслати у соцмережі проєкту або на офіційному сайті свої прізвище, ім’я та найкращі фото для відбіркового етапу (портретне та у повний зріст). Наразі, за словами організаторів, надійшло вже близько 30 реєстрацій.

Члени журі та інтернет-користувачі обиратимуть у фото-батлах по одній учасниці з пари, яка пройде до наступного етапу. Голосування проходитиме у Telegram-каналі, посилання на нього буде розміщене у соцмережах проєкту вже 8 квітня.

У наступному турі «Портфоліо» претендентки презентуватимуть себе п’ятьма різноплановими фото та короткими інформаційними постами про себе. Портфоліо красунь знову ж таки рандомно об’єднають в пари, і учасниці, що наберуть більше симпатій, потраплять до фіналу.

Умови фіналу 

Дівчата мають надсилати відео тривалістю до 1 хвилини, у якому покажуть, як вони проводять свій день. Найкращих інтернет-користувачі та члени журі виведуть до гранд-фіналу. В завершальному турі спільно з каналом «ProSlav» дівчата запишуть відеоінтерв’ю та візьмуть участь у фотозйомці на запропоновану тематику, обрану жеребкуванням.

До складу жюрі увійшли:

  • Назар Дзивульський, учасник шоу “Холостячка”
  • Надія Мартюк, власниця студії краси та декору
  • Олег Чемерис, весільний фотограф
  • Євген Лой, Dj, хореограф, учасник балету «Время и Стекло»
  • Владислав Міранович, ведучий, громадський активіст
  • Олександр Петруня, мандрівник, співзасновник інтернет-провайдера “ХатаNET”

 Зареєструватися на участь у конкурсі можна на сайті проєкту.

Як повідомляв «Погляд»,співачка із Переяслава здобула перші місця на вокальному проєкті Star Holiday Fest.

«Погляд» розповідав, що пісня переяславського фольк рок гурту стала головним треком сезону «Зима-2021».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.