У Переяславі на сміттєзвалище викинули новонароджену дитину
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/8377_nemovlya-710x434-710x434-1.jpg)
27 квітня о 18.40 водій-вантажник ТОВ “Переяслав Буд”, яке надає послуги зі збирання і вивезення побутових відходів у місті, виявив на сміттєсортувальній лінії в урочищі Козинські горби (територія міських очисних споруд) тіло новонародженого хлопчика. Він помітив тіло немовляти, коли вивантажував непотріб зі сміттєвоза. У новонародженого була перерізана пуповина.
Про це повідомляє "Переяслав Сіті".
Судово-медична експертиза встановила, що хлопчик народився близько доби тому.
Відомо, що сміття із тілом дитини привезли з мікрорайону Спаська Левада. Горе-мати викинула його просто в сміттєвий контейнер.
Наразі поліція Переяслава проводить усі необхідні розшукові заходи, спрямовані на встановлення свідків події та особи породіллі. Вирішується питання щодо правової кваліфікації.
Якщо ви маєте будь-яку інформацію щодо породіллі або обставин події, телефонуйте до місцевого відділу поліції за номерами: 5-13-41, +38 (093)-468-63-55 або 102.