Новини
Ірпінь
Київщина-суспільство

У новобудовах «Орлану» в Ірпені нема газу, бо забудовник не подав заяв


Фото зі спільноти Ірпінь Daily / Ирпень

В Ірпені постійно проходять мітинги обурених інвесторів проблемних новобудов. Однією із причин є відсутність газопостачання. Це ми бачимо на прикладі декількох ЖК компанії-банкрута «Орлан інвест груп» (очолює Антон Мирончук). Щоб уникнути спекуляцій, «Київоблгаз», не називаючи забудовника, запевняє, що об’єкти не підключені до газових мереж через відсутність заяв на приєднання від замовника.

Як повідомляє АТ «Київоблгаз», до нього надходять чисельні звернення від громадян та ЗМІ про стан газифікації новозбудованих житлових комплексів Київської області.

Вони, зокрема, стосуються тих, які наразі не підключені до газорозподільних мереж через відсутність заяв на приєднання від замовника.

Задля уникнення спекуляцій у бік компанії «Київоблгаз» інформує про житлові комплекси, які на даний час не газифіковані з таких причин:

  1. Ірпінь, об’єкти по вул. Університетській, ЖК «New York Towers».

Зовнішній газопровід запроектований та погоджений у 2019 році. Станом на січень 2021-й для укладання договору на виконання будівельно-монтажних робіт замовник до АТ «Київоблгаз» не звертався.

2. Ірпінь, об’єкти по вул. Єсеніна, ЖК «Єсенін-2».

У 2018 році АТ «Київоблгаз» підготувало технічні умови на приєднання до газорозподільної системи трьох багатоквартирних житлових будинків.

На сьогодні для укладання договору на виконання проектних робіт замовник до АТ «Київоблгаз» не звертався.

3. Ірпінь, вул. Чехова, 27 (секції 1, 2, 3).

Технічні умови замовник отримав у 2018 році. Проектно-кошторисна документація розроблялася проектним відділом АТ «Київоблгаз» з погодженням у 2020-му.

Наразі замовник для укладання договору на виконання будівельно-монтажних робіт до АТ «Київоблгаз» не звертався.

«Київоблгаз» наголошує, що забезпечує безперебійне та безаварійне газопостачання вже існуючих споживачів та вживає всіх необхідних заходів для приєднання до газорозподільних мереж нових клієнтів.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року відбулося декілька мітингів, що пройшли під стінами Ірпінської міської ради та офісу компанії «Орлан інвест груп».

Фото зі спільноти Ірпінь Daily / Ирпень

Обурені інвестори вимагають від забудовника та міської влади належних комунікацій.

Влітку 2019 року стало відомо, що Мирончук – найбільший боржник по сплаті пайової участі.

До того часу він співпрацював з ексмером Ірпеня Володимиром Карплюком, отримуючи земельні ділянки та дозвільну містобудівну документацію.

Але через конфлікт між Мирончуком та Карплюком об’єкти «Орлан інвест груп» зупинилися не лише на етапі спорудження, а й на під’єднання новобудов до міських комунікацій.

Ірпінська міська рада повідомляла про стягнення боргів з Мирончука через суд.

А в серпні 2020 року стало відомо, що на частину недобудов цього забудовника наклали арешт та виставили на державний аукціон.

Ми інформували, що керівник ірпінського казначейства намагається приховати від широкого загалу, скільки коштів на розвиток Ірпеня сплатив до бюджету забудовник «Орлан інвест груп».

Також вийшла програма «МаХляри»: «Будівельні «піраміди» Мирончука. ЖК Фаворит-2».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.