Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

У медзакладах Києва є 400 апаратів штучної вентиляції легень: Кличко


Міський голова Києва повідомив, що до прийому хворих на коронавірус підготовлено понад 1700 ліжок у 14 лікарнях столиці. А лікування одного хворого обходиться від 5 до 15 тисяч гривень, лікування для пацієнтів безкоштовне.

Київський міський голова Віталій Кличко на брифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) розповів про те, наскільки підготовлені медичні заклади столиці до прийому хворих на коронавіус.

«Олександрівська лікарня першою почала приймати хворих на коронавірус, і  інфекційне відділення там майже заповнене, бо кількість хворих зростає. Але в Олександрівській підготували ще один корпус на 100 ліжок, де зможуть розміщувати хворих на коронавірус. Але ми з самого початку говорили, що місто готується до різних сценаріїв. У Києві на сьогодні визначено вже 14 медзакладів першої та другої хвилі для прийому хворих на коронавірус. Загалом це понад 1700 ліжок, де можна розмістити хворих на коронавірус. У випадку поганого сценарію місто може розгорнути до 7 тисяч ліжок. Але, я сподіваюся, до цього не дійде», – підкреслив Віталій Кличко.

Також він повідомив, що у медзакладах Києва 400 апаратів штучної вентиляції легень - більше, ніж в інших регіонах України.

Міський голова Києва також поінформував, що лікування одного хворого на коронавірус за добу обходиться у суму від 5 до 15 тисяч гривень. За його словами,понад 90% ліків, передбачених Національним переліком основних лікарських засобів» є в Київських медичних закладах, і хворі їх отримують безкоштовно.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів