#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

У Києві за минулу добу на COVID-19 захворіли 54 особи, одужали – 64: Кличко

28.05.2020 Косянчук Інна 0

Уже другу добу поспіль у столиці  спостерігається позитивна динаміка щодо кількості тих, хто вилікувався від коронавірусу і хто захворів.

За минулу добу виявлено коронавірус у 54 киян. 11 з них – медики. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко сьогодні, 28 травня, під час онлайн-брифінгу, зазначивши що сьогодні у Києві зафіксовано 2793 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Серед тих, хто захворів – 30 жінок віком від 21 до 78 років, дві дівчинки, - однорічна  і одинадцятирічна, 17 чоловікiв від 18 до 76 років і 5 хлопчиків, яким від 2 до 17 рокiв.

Госпіталізовано 10 осіб. Інші лікуються на самоізоляції під контролем лікарів.

Також Кличко зазначив: «Другий день у нас позитивна динаміка у співвідношенні тих, хто вилікувався і хто захворів, тобто коли за добу одужує більше людей, ніж кількість тих, у кого підтвердили коронавірус. Так, за минулу добу в столиці одужали 64 людини. Всього коронавірус подолали 506 жителів міста».

Міський голова Києва звернув  увагу, що у столиці серед хворих на коронавірус – понад 14%, а це 403 особи – медики. Більшість із них заразилися, виконуючи свої професійні обов'язки. 17 медичних працівників з COVID-19 нині лікуються в стаціонарах. За словами Кличка, постійно роблять ПЛР-тести усім медикам, які працюють з хворими на коронавірус,  а також з тими, у кого є з підозра на COVID-19, з хворими на пневмонію та тими, хто міг контактувати з інфікованими. А два дні тому працівники бригад медиків, що виїжджали до хворих з підозрою на коронавірус, почали проходити  ІФА-тести, тобто тести на визначення присутності в організмі антитіл до коронавірусу. До кінця тижня ІФА-тести пройдуть також медики пологових будинків Києва.

Кличко зауважив: «Я вдячний нашим лікарям, медсестрам, молодшому медперсоналу, працівникам швидкої за їх роботу і за їх місію. Бо їм сьогодні – найскладніше. І кожен з нас теж може допомогти медикам, дотримуючись елементарних правил і не наражаючи на небезпеку себе та тих, хто поруч».