Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

У Києві за добу виявили 62 випадки COVID-19: Кличко


Станом на 3 червня у столиці зафіксовано  3133 підтверджених випадки захворювання на коронавірусу

За останню добу кількість киян, у яких підтверджено захворювання на коронавірус, збільшилася на 62 людини. Із них 10 медиків. Про це міський голова Києва Віталій Кличко повідомив на онлайн-брифінгу сьогодні, 3 червня. .

Серед тих, хто захворів  38 жінок віком від 24 до 95 років, три дівчинки, яким 5, 7 і 10 років, 16 чоловіків віком від 30 до 83 років, а також  п’ять хлопчиків від 3 до 14 рокiв.

Госпіталізовано 13 пацієнтів. Інші  лікуються на самоізоляції, під контролем лікарів.

За словами Кличка, за добу дужали 38 людей. Усього коронавірус подолали 756 киян. Найбільше випадків захворювання зафіксували у Солом’янському районі – 10, Деснянському – 9 та у Дніпровському і Шевченківському – по 8 випадків.

Також Кличко поінформував, що стаціонарах лікарень нині 184 хворих на коронавірус, у тому числі 8 дітей.  40 пацієнтів  у важкому стані, трьох довелося підключити до апаратів штучної вентиляції легень.  . Також у стаціонарах перебувають 84 жителі столиці, у яких підозрюють  коронавірус, також перебувають у стаціонарах. Серед них 10 дітей. Показник заповненості столичних лікарень першої хвилі, де розміщують хворих на коронавірус, складає 40%.

«Не відступає і захворюваність на пневмонію. З цим діагнозом у столиці до стаціонарів загалом госпіталізовано 352 людини. Нагадаю, що сьогодні в Києві всім хворим на пневмонію теж роблять ПЛР- тести», зазначив Кличко і закликав усіх уважно ставитися до свого здоров’я.