Новини
Новини Київської області
Суспільство
Здоров'я
Київ

У Києві виявили два нових осередки захворювання на коронавірус


Віталій Кличко зазначив, що 1 травня у столиці закрили на карантин два гуртожитки, де загалом 6 хворих, але багато контактних осіб

За минулу добу в Києві ще у 52 осіб лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус. 11 із них - медики.  Про це сьогодні, 1 травня, розповів міський голова Києва Віталій Кличко на своїй Фейсбук-сторінці, й зазначив, що на сьогодні в столиці вже 1453 хворих на COVID-19. Захворіли 33 жінки віком від 20 до 88 років, та 2 дівчинки - чотирьох та семи років. Також 14 чоловіків від 20 до 60 років, та 3 хлопчики - від семи до шістнадцяти років. Одужали за минулу добу 5 осіб. Усього в Києві подолали коронавірусну хворобу 80 людей.

Окрім того, Кличко повідомив, що у Києві  виявили два осередки захворювання: це гуртожитки, які закрили на карантин.

Один з цих гуртожитків на вулиці Бажова. Там де виявили 1 хворого та 60 контактних осіб.

Другий карантинний гуртожиток знаходиться на  вулиці Бойчука. Там нині лабораторно  підтверджено 5 випадків COVID-19, а ось контактними особами є  усі мешканці гуртожитку.

«У будівлях обох гуртожитків здійснюють дезінфікуючі заходи. Хворих госпіталізували в лікарню. А ті, хто з ними контактував, - на самоізоляції, під медичним наглядом. Я ще раз звертаюся до всіх: вірус не відступив! Не ставтеся легковажно до свого здоров’я, не нехтуйте правилами безпеки!», підкреслив Кличко.