У Києві відновив роботу НСК «Олімпійський» (ФОТО)
З 28 червня НСК «Олімпійський» відновлює свою роботу у столиці і перетворюється на відкритий мультиспортивний майданчик.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/78894197_3391260620915149_4169310266749616128_o.jpg)
Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту.
«Головна спортивна арена країни об’єднає на своїй території найрізноманітніші види спорту: міні-футбол, баскетбол, волейбол, скандинавська ходьба, самбо, ММА, чирспорт, айкідо, армреслінг, гирьовий спорт, бокс, середньовічний бій, панкратіон і грепплінг», - зазначається у повідомленні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/79248956_4085359654838572_5025239267233396665_o-2000x1333.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/106255373_4085358411505363_2259040993920043474_o-2000x1333.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/106616047_4085358944838643_3057875407873802620_o-2000x1333.jpg)
На стадіоні всі охочі також зможуть вільно потренуватися в зоні workout, покататися на роликах, пограти у міні-футбол, баскетбол та настільний теніс, а також влаштувати пробіг навколо чаші стадіону.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/73513586_4085358384838699_6844531540775877886_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/83309576_4085359371505267_2541236690210775253_o-2000x1333.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/106419027_4085359744838563_3540646693395892035_o-2000x1333.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/75279362_4085359334838604_5650052694744365518_o.jpg)
У неділю на стадіоні відбувається активна руханка із найсильнішою жінкою планети, чотирьохкратною чемпіонкою світу з Arnold Classic Pro Strongwoman, двократною рекордсменкою книги рекордів Гіннесса Ольгою Лящук, так що кожен може при бажанні привести себе у тонус та збадьоритися.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/106717029_4085358878171983_5632238042205317646_o-2000x1333.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/106387631_4085358448172026_6642875231767853248_o-2000x1333.jpg)
Такі ранкові руханки із зірками спорту на Олімпійському планують проводити проводити щовихідних.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/106131317_155294632776996_8333996526712880513_o.jpg)
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що у Броварах планують збудувати басейн під відкритим небом.
Фото: фейсбук-сторінка Olympic NSC, Міністерство молоді та спорту.