Новини
Новини світу

У Конгресі США поновили тиск на Байдена з вимогою надіслати ATACMS Україні (ВІДЕО)

У листі також міститься заклик до президента схвалити інше сучасне озброєння, включаючи винищувачі F-16 американського виробництва та додаткові засоби протиповітряної оборони, такі як ще одна система протиракетної оборони Patriot.

Американські законодавці з Республіканської і Демократичної партій знову наполягають на тому, щоб адміністрація Байдена надіслала Україні боєприпаси великої дальності, оскільки довгоочікуваний контрнаступ Києва, схоже, розпочався.

Про це повідомляє Politico.

Наприкінці травня, відповідаючи на запитання, чи може Вашингтон погодитися надати ракети, Джо Байден сказав, що ця можливість "все ще в грі". Пізніше речник Білого дому заявив, що політика адміністрації не змінилася.

Тепер група членів Палати представників на чолі з законодавцем Джейсоном Кроу посилює тиск. У листі до Байдена 10 законодавців-республіканців і демократів закликали президента якнайшвидше дати зелене світло ATACMS.

У листі також міститься заклик до президента схвалити інше сучасне озброєння, включаючи винищувачі F-16 та додаткові засоби протиповітряної оборони.

Читайте також: