Новини
Новини світу

Держдеп США схвалив продаж Україні ППО NASAMS на $285 млн (ВІДЕО)

Запит на закупівлю системи NASAMS зробив уряд України.

Державний департамент США схвалив можливий продаж уряду України зенітно-ракетної системи NASAMS та супутнього обладнання орієнтовною вартістю 285 млн доларів.

Про це повідомило Агентство співробітництва в галузі безпеки оборони Міністерства оборони США.

Уряд України звернувся з проханням придбати систему NASAMS, яка включає в себе: один радар AN/MPQ-64F1 Sentinel Radar. Також вона включає Центр розподілу вогню; пускові установки, засоби захищеного зв'язку, GPS-приймачі, завантажувачі кодів і комплекти кабелів; набори інструментів; випробувальне обладнання; допоміжне обладнання; тягачі; генератори; технічна документація; запасні частини; технічна підтримка уряду США і підрядника; та інші пов'язані з цим елементи матеріально-технічного забезпечення і супроводу програми. Загальна оціночна вартість становить 285 мільйонів доларів США.

"Запропонований продаж сприятиме досягненню зовнішньополітичних цілей та цілей національної безпеки Сполучених Штатів шляхом посилення безпеки країни-партнера, яка є рушієм політичної стабільності та економічного прогресу в Європі".

Зазначається, що Україна гостро потребує підвищення своїх можливостей щодо захисту від російських ракетних ударів та авіації. Придбання та ефективне розгортання цього потенціалу підвищить здатність України захищати свій народ та критично важливу національну інфраструктуру.

Повідомляється, що основним підрядником стане компанія Raytheon Missiles and Defense.

Вас також можуть зацікавити такі новини:

  • Ворог наступає на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, – Генштаб;

  • Україна отримає 110 танків Leopard 1, - посол України в Німеччині;

  • Навчання українських військових на танках Abrams почнуться наступного тижня;

  • У Конгресі США звернулись до Байдена з проханням розблокувати постачання F-16 Україні.


    Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.