Новини
Новини світу

Кірбі: США не підтримують атаки на територію Росії (ВІДЕО)

США хочуть, щоб Україна могла обороняти свої території.

Адміністрація президента США Джо Байдена дала зрозуміти українській стороні, що не підтримує атаки на російську територію.

Про це повідомив речник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі в інтерв’ю СNN.

"Ми не хочемо заохочувати або дозволяти це, ми, безумовно, не хочемо, щоб будь-яке обладнання американського виробництва використовувалося для нападу на російську територію.

І ми отримали запевнення від українців, що вони поважатимуть ці побажання... Ми дуже чітко дали зрозуміти, що хочемо, щоб Україна була здатна захищати свою землю, свою територію. На них напали. Вони зазнали вторгнення. Вони мають право захищати себе.

Але ми також чітко дали зрозуміти, що не хочемо бачити ескалацію цієї війни, яка б виходила за рамки руйнувань і насильства, які вже спіткали український народ".

Кірбі додав, що розмови з Україною не передбачали "окреслення наслідків", а були "просто підтвердженням". За його словами, ці обговорення відбулися "зовсім недавно, протягом останнього дня або близько того".

Речник наголосив, що американська сторона отримала запевнення від українців, що вони поважатимуть ці побажання.

Заява з'явилась після того, як "Російський добровольчий корпус" (РДК) і легіон "Свобода Росії" здійснили рейд на територію Бєлгородської області РФ, в ході якого, за непідтвердженими даними, використовувалося обладнання американського виробництва.

Вас також можуть зацікавити такі новини: