#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Культура

У Конча-Заспі відкриють безкоштовну виставку всесвітньовідомого художника

09.12.2021 0
Усі охочі зможуть побачити картини Дмитра Ачкасова, якого вважають єдиним у світі художником, який володіє мистецтвом акварелі на безпрецедентних для цієї техніки за масштабом полотнах (до 2 м у довжину) із збереженням найвищої культури деталі.

У Конча-Заспі відкриють безкоштовну виставку всесвітньовідомого художника - зображення

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила пресслужба Обухівської РДА.

11 грудня в заміському комплексі Koncha-Zaspa Residence KNZS відбудеться відкриття безкоштовної передноворічної виставки всесвітньовідомого художника Дмитра Ачкасова.

Український живописець-аквареліст, архітектор Дмитро Ачкасов близько десяти років творчої та викладацької діяльності провів у Європі та США. На рахунку українського художника близько 20 персональних виставок в найпрестижніших і іменитих галереях США. Виставки та презентації в Греції, Чехії, Франції, Італії. Його твори зберігаються у колекціях США, Франції, Чехії, Греції, Італії, СНД.

На виставці у Конча-Заспі також будуть представлені відомі роботи художника.

У Конча-Заспі відкриють безкоштовну виставку всесвітньовідомого художника - зображення

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що українська вистава перемогла на міжнародному театральному форумі.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.