У колишній залізничній лікарні Фастова планують реалізувати пілотний проєкт
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/83388803_1216358505224043_5249732646090571776_n.jpg)
Саме про це йшла мова під час виїзної наради під головуванням заступника голови Київської облдержадміністрації Андрія Лісовика, який курує в КОДА напрям будівництва, що відбулася у приміщенні колишньої залізничної лікарні станції Фастів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82146627_1216358375224056_2170219276424708096_n.jpg)
Про це поінформував міський голова Фастова Михайло Нетяжук.
У ході наради узгоджувалися питання проведення ремонтів у стаціонарному корпусі лікарні для організації на його базі відділення невідкладних станів (emergency), відділень хірургії, травматології, неврології.
Цей проєкт має стати пілотним для України, а його реалізація потребує консолідованої роботи Міністерства охорони здоров’я України, Київської облдержадміністрації та Фастівської міськради.
На думку міського голови Фастова, фастівчани мають реально відчути поліпшення якості надаваних медичних послуг у місті.
Фото - Михайло Нетяжук.