Новини
Біла Церква

У холоді і хворі: трьох дітей поліція забрала у матері на КиївщиніВ одному із селищ у Білоцерківському районі трьох дітей працівники поліції вилучили у безвідповідальної матері, яка залишила їх самих у будинку без опалення, в антисанітарних умовах і хворих.

У холоді і хворі: трьох дітей поліція забрала у матері на Київщині

Про те, що в одному з помешкань села перебувають діти без догляду батьків віком 5 і 9 років та 11-місячне маля, правоохоронців повідомив голова селища.

За вказаною адресою правоохоронці, дійсно, виявили трьох дітей, які не змогли пояснити, де перебувають їхні батьки.

Оскільки будинок, в якому перебували діти, був без опалення, у кімнатах спостерігались антисанітарні умови, були відсутні продукти харчування, а діти потребували медичної допомоги, правоохоронці викликали медиків та повідомили місцеву службу у справах дітей.

Зважаючи на те, що життю та здоров’ю дітей загрожувала небезпека, було прийнято рішення про вилучення дітей. Працівники швидкої медичної допомоги оглянули малечу та доставили до місцевої районної лікарні, де вони зараз і перебувають під наглядом лікарів. Стан їхнього здоров’я задовільний.

Працівники ж ювенальної превенції встановили місце перебування 34-річної матері дітей, в якої взяли письмове пояснення та склали протокол за ч. 1 ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Джерело: поліція Київської області