У Гостомелі відновлюють знесений паркан у куточку природи, де хочуть облаштувати автомийку
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Gost-parkan-vidnov.jpg)
Відновлюють знесений паркан у гостомельській зеленій зоні, де депутат Ірпінської міської ради Віталій Нелюбін планує побудувати автомийку. Що буде з пам’ятним хрестом Героям Небесної сотні, який тут встановлений?
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Gost-parkan-vidnov-1.jpg)
Ми уже повідомляли, що згаданий депутат-укропівець, який на сесіях ІМР у дерибанних питаннях голосує в унісон з новообличчівською командою екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка, зніс пам’ятний хрест Героям Небесної сотні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Gost-Nelyub-7.jpg)
Він був встановлений місцевою громадою 6 років тому. А Нелюбін загородив зелену зону парканом і збирається споруджувати тут автомийку. Поряд знаходяться залізнична колія, дитячий майданчик, річка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Gost-Nelyub-2-1.jpg)
Цікаво, що у нього на це нема відповідних дозвільних документів. Але він упевнений, що отримає їх найближчим часом, адже є особою, наближеною до ірпінського екс-мера.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Gost-Nelyub-6-1.jpg)
Обурені місцеві жителі заявляють, що боротимуться за живі дерева, які Нелюбін хоче знести, і проти будівництва мийки, адже вона створюватиме нові затори на жвавому перехресті й погіршить стан екології.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Gost-Nelyub-5-1.jpg)