У Фастові затримали крадія на місці злочину
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94478076_1360154394193504_2489841504118374400_o.jpg)
Під час патрулювання поліцейські Фастівського відділення поліції затримали 37-річного фастівчанина, який шляхом розбиття вікна проник до господарського приміщення, що по вулиці Брандта, і звідти викрав інструмент.
Про це повідомляє Фастівське відділення поліції.
Крадій в подальшому хотів здати вкрадене на металобрухт, а кошти витратити на власні потреби.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94141351_1360154517526825_6466863890297782272_o.jpg)
Чоловік в скоєній крадіжці зізнався, речовий доказ вилучений. За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Фото - Фастівське відділення поліції.