Новини
Україна
Новини Київської області
Фастів

У Фастові з’явиться мурал "Україна 24/7"

На ньому будуть зображені найвизначніші місця Київщини та нашої держави.

У Фастові з’явиться мурал

У Фастові містяни почали створювати мурал під назвою "Україна 24/7". Про це повідомив у своєму Telegram-каналі голова Київської обласної віськової адміністрації Олексій Кулеба у неділю, 4 вересня.

Назву молоді фастівчани для муралу в своєму місті обрали не випадково. Адже сьогодні і завжди "Україна 24/7" у серці кожного мешканця Київщини, кожного українця. На муралі місцеві мешканці планують зобразити найвизначніші місця Київщини та нашої держави.

"Вдячний за такі ініціативи! Зараз молодь працює на всіх фронтах – на військовому, волонтерському, робочому, творчому та мистецькому. Це важливо, адже наша основна задача – це перемога, і ми всі маємо плідно над цим працювати!

Символічно, що саме у Фастові 1918 року був попередньо підписаний Акт Злуки між ЗУНР та УНР. Фастів – це місто єднання. І молодь Київщини своєю творчою роботою щоденно підтверджує це", –

голова Київської обласної віськової адміністрації Олексій Кулеба

Нагадаємо, в серпні повідомлялося, що в Мощуні, що на Бучанщині, створили мурал-оберіг. До слова, село Мощун стало справжнім форпостом на шляху російських окупантів до столиці.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.