У Фастові відбудеться Zero Waste Day: учнів навчатимуть збирати та сортувати відходи
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70445460_915333292178344_9142969497454379008_n-1.jpg)
Власним передовим досвідом поділяться зі школярами фастівських шкіл команда учнів фастівської школи-гімназії №10 - учасники екологічного проекту ZERO WASTE SCHOOL.
Про це кореспонденту «Погляду» повідомила координатор проекту Zero Waste School Фастів Людмила Третяк.
Екозахід Zero Waste Day у Фастові відбудеться завтра, 19 вересня, в приміщенні школи-гімназії №10 у мікрорайоні Завокзалля. На заході також виступатиме спікер - представник проекту з Києва.
Як раніше повідомляв «Погляд», фастівська школа № 10 першою в місті долучилась до ініціативи Zero Waste School, яка вчить школярів та вчителів через неформальне навчання впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і у світі. Тоді ж у Фастові сформувалась команда небайдужих спеціалістів, яка отримала назву «Блакитні рукавички».
Діти активно взялись долучились до проекту і лише за 5 днів у рамках проекту вони зібрали у місті 155 кг пет-пляшок, про що повідомляв "Погляд". Їм у цьому допомагає фастівське підприємство «Еко-втор», куди вони здають ПЕТ-пляшки на переробку. Для цього підприємство встановило для них два спеціальні контейнери для збору пластику.
Зараз у місті триває екологічна толока «Тиждень без пластику», до якої активно долучилися діти та їхні батьки. Підсумки толоки стануть відомими в кінці цього місяця.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71334579_718021081974091_3593956945993662464_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71073558_718021108640755_906538068561887232_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71210748_718021191974080_1484558018547810304_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70430787_912987079079632_7682159370993401856_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70477015_718021161974083_5804026234660716544_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70038978_718021338640732_4186727913913057280_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70434990_718021261974073_1477077830490652672_n.jpg)
А тим часом учасники екологічної ініціативи Zero Waste School Фастів сподіваються, що ця чудова ініціатива за прикладом 10-ї школи міста пошириться серед учнів всіх фастівських шкіл! Фастів від цього стане тільки чистішим та доглянутішим.
Фото - Zero Waste School Фастів.