#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів

У Фастові стартував конкурс журналістських робіт «Творці сьогодення»

13.05.2019 Александр Чернышенко 0

Про це повідомили у Фастівській міській раді.

Вимоги до конкурсу журналістських робіт:

• початок прийому робіт – 13 травня 2019 року;

• закінчення прийому – 31 травня 2019 року;

• робота журі — з 3 червня до 5 червня 2019 року;

• оголошення та нагородження переможців – 6 червня 2019 року (на День журналіста).

Тематика (деталізація) конкурсу: роботи про видатних, непересічних громадян Фастова, визначних особистостей, які здійснили особливий внесок у галузі економіки, науки, культури, мистецтва, освіти, охорони здоров'я, спорту тощо та у соціально-економічний розвиток міста, життєвий шлях яких є прикладом для наслідування у справі державотворення, мають особливі заслуги за особисту мужність та героїзм, виявлені при виконанні громадського обов’язку тощо.

Вимоги до роботи: обсяг не більше 2 сторінок формату А4 (шрифт Tames New Roman, кегль 14, інтервал 1,5), або кількість знаків без пробілів 3000 (максимум 3500).

Учасниками Конкурсу можуть бути фастівчани: учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також учні та студенти професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Для участі у конкурсі учасникам необхідно подати на електронну адресу [email protected] заявку на участь у конкурсі журналістських робіт «Творці сьогодення».

Детальніше про умови проведення конкурсу читайте на сайті Фастівської міської ради.