Новини
Фастів

У Фастові побільшає сміттєвих урн


Благоустрій Фастова триває: на його вулицях нині продовжують встановлювати нові сміттєві урни та замінювати старі, замість пошкоджених.

Про це повідомили у Фастівській міський раді.

Восени було закуплено 70 урн, подібних до тих, що попередньо прижились у Фастові – бетонних з керамічною посипкою. Загальна вартість їх для міста згідно даних сайту «Prozorro» склала 32 900,28 грн.

Комунальне підприємство «Фастів-благоустрій» вже отримав їх 25 штук і розставляє у центральній частині міста – на вулицях Соборній, Тараса Шевченка, Івана Ступака, Льва Толстого та інших. Поступово такі урни планують встановити на більшості території міста, тож роботи по встановленню у місті нових урн продовжуватимуться і наступного року також.

Збільшення кількості урн для сміття, насамперед, дасть змогу покращити екологічну ситуацію у Фастові, зробити його чистішим і охайнішим.

Окрім цього, стаціонарні урни (металеві або бетонні) для збирання дрібних відходів мають встановлювати організації і громадяни на закріплених за ними територіях, що обумовлено діючими Правилами благоустрою. За цим слідкують інспектори благоустрою «Фастів-благоустрою» та «Центру торгівлі та благоустрою», які проводять по місту рейди та надають приписи підприємцям, а у разі злісного ухилення від встановлення урн – складають протоколи про адміністративні правопорушення.

Міські урни - це також і своєрідний тест на громадянську зрілість фастівчан у ставленні до міського майна та здатність його зберігати.