Новини
Фастів
Спорт
Різне

У Фастові хочуть збудувати тенісний корт


Про це на нещодавній апаратній нараді у місті розповів Андрій Скиданенко – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту виконкому Фастівської міськради.

За його словами, ще у 2018 році громадська організація «Тенісний клуб» написала звернення до міського голови про укладання договору-оренди на земельну ділянку для будівництва тенісного корту по вулиці Ярослава Мудрого біля будинку № 39.

Це звернення було розглянуте на депутатських комісіях та було винесене на сесію міської ради. На 43-й сесії Фастівської міськради від 27.08.2018 року було прийняте рішення про визначення переліку земельних ділянок, право оренди на які виставлятимуться на земельні торги окремими лотами. Однією з цих ділянок є ділянка по вулиці Ярослава Мудрого, біля будинку № 39 площею 0,225 га – з цільовим призначенням для будівництва об’єктів фізкультури та спорту.

Зараз по цій ділянці готується проект землеустрою, після чого ця земельна ділянка буде виставлена на земельні торги. У відділі з питань фізкультури та спорту сподіваються, що переможцем торгів стане ГО «Тенісний клуб», оскільки на даний час є інвестор, який бажає збудувати у місті тенісний корт.

Фото - myfolio.com