Новини
Ірпінь
Здоров'я
Українка

У двох містах Київщини протягом місяця відкриють інфекційні відділення


23 березня під час брифінгу Київської обласної держадміністрації Максим Іонов, директор Департаменту охорони здоров’я, повідомив, що через два тижні відкриється інфекційне відділення у м. Українка Обухівського району, яке ремонтується більше року, а після 15 квітня запрацює додаткове інфекційне відділення у м. Ірпінь.

Фото - міська рада м. Українка

«За нашою інформацією, наразі вжито термінові заходи, які передбачають відкриття інфекційного відділення у м. Українка вже через два тижні, – зазначив Максим Іонов. – Крім того, у нас ще по області передбачено відкриття після 15 квітня додаткового інфекційного відділення у м. Ірпінь».

Нагадаємо, що інфекційне відділення в м. Українка вже більше року ремонтують, адже, як повідомляв «Погляд» раніше, світлини інфекційного відділення Українки налякали жителів району. Обдерті стіни занедбаних палат, старі ліжка із рваними матрацами, стеля, санвузли … – все це давно потребувало оновлення та ремонту.

Довідково:
За інформацією міськради м. Українка, на капітальний ремонт приміщення інфекційного відділення Обухівської центральної районної лікарні з державного бюджету було виділено кошти у сумі 1595,500 тис. грн у 2018 році згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. № 423-р. Зокрема, відповідно до частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України було прийнято рішення затвердити розподіл у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами за об’єктами.