#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Повітря
Київ

У ДСНС пояснили ситуацію із загазованістю повітря у столиці: ситуація буде повторюватися

06.04.2020 Бобрик Юлія 0

Причина у високому тиску з антициклонічним характером погоди.

На вихідних на Київщині, зокрема в столиці, за даними сервісів, які вимірюють забруднення повітря, показники забруднення повітря були перевищені в рази. Смог буквально окутав Київ.

Як повідомляють в ДСНС України, «задимленість» в Києві, що спостерігалося на вихідних у найближчі кілька днів буде повторюватися.

«Станом на 12:00 год. 6 квітня у м. Києві спостерігається область високого тиску з антициклонічним характером погоди, що характеризується слабким вітром, підвищенням температури в приземному шарі. Така ситуація перешкоджає перемішуванню атмосферних шарів повітря та спричиняє накопиченню забруднюючих речовин на поверхні землі. Як правило в другій половині дня ситуація стабілізується», – йдеться в повідомлені. – «Дана ситуація буде повторюватися у найближчі кілька днів», – додали у відомстві.

Нагадаємо, після лісових пожеж у Чорнобильській зоні радіаційний фон в столичному регіоні, зокрема в Києві, знаходиться в межах норми.