Новини
Україна
Бориспіль

У ДП МА "Бориспіль" спростували зупинку аеропорту через страйк працівників

05.06.2019 Оксана Кириленко 0

Заступник генерального директора аеропорту Євген Дихне на своїй сторінці у Facebook спростував інформацію, про блокування роботи аеропорту через можливий страйк працівників.

"У зв’язку із появою чергової неправдивої інформації щодо зупинки аеропорту у зв’язку із нібито страйком працівників, ми категорично заявляємо: пасажири - наш пріоритет!

Компанія Аерохендлінг обслуговує близько 30% рейсів в аеропорту «Бориспіль». У разі нестачі персоналу для пасажирського обслуговування ми маємо в розпорядженні трудові ресурси і впораємось із збільшенням навантаження,"-розповів Дихне.

Також він зауважив, що компанія Аерохендлінг є приватною і жодного юридичного відношення до аеропорту не має.

"Жоден пасажир не відчує дискомфорту, усі рейси будуть обслуговувані вчасно і відповідно до стандартів.

А тим, хто роздмухує ситуацію, маніпулюючи діловою репутацією аеропорту, заявляємо про неприпустимість таких дій",- повідомив Євген Дихне.

Нагадаємо, що у ЗМІ з'явилася інформація про те, що незалежна профспілка авіапрацівників ТОВ «Аерохендлінг», яке займається наземним обслуговуванням пасажирів міжнародного аеропорту "Бориспіль", 19 червня планує почати страйк через трудовий конфлікт між працівниками й керівництвом компанії. За словами  голови страйкового комітету Олексія Попова  на страйк планує вийти понад 200 працівників компанії, які займаються реєстрацією та зустріччю посадкою пасажирів.