У Чайках на даху зловили лисицю
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/5E5D7713-4FAB-4CDD-885C-502CD79FAC4D.jpeg)
У Команду порятунку тварин звернулися будівельники з селища Чайки і повідомили, що третій день по недобудованому восьмому поверху будинку і даху бігає лисиця. Вниз вона не спускається.
Рятувальники прибули на місце і виявили, що лисиця бігає як по поверху, так і по краю стін, ризикуючи в будь-яку секунду впасти вниз. Для того, щоб зняти лисицю з даху, необхідно було відігнати її від краю. Зрештою тварину зловили.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/171F9AD1-4E45-462D-BB81-5D6676C40D18.jpeg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/DE652996-0E26-4B3B-A6FF-EC9D6836B061.jpeg)
У даний даний час лисиця знаходиться на карантині в Притулку для диких тварин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/F449EA0A-62AE-443B-A951-EC3B98A0DF57.jpeg)
Метою карантину є встановити чи здорова лисиця, ручна або дика: якщо здорова і дика, то її будуть відпускати в природу, якщо ручная — залишать у притулку і шукатимуть господарів.