Новини
Буча
Суспільство

У Бучі запустять проєкт зі збору органічних відходів


У місті встановили спеціальні контейнери для збору «органіки».

Фото: pixabay.com

Про це повідомила пресслужба Бучанської міської ради у Facebook.

Повідомляється, що 25 листопада на закритих майданчиках комплексного поводження з відходами стартує пілотний проєкт із розміщення контейнерів, спеціально виготовлених для збору органічних відходів, які будуть передаватися на подальше компостування.

У мімькраді зазначили, що збір «органіки» має стати новим кроком до появи у містян нових екологічносвідомих звичок.

«Після того, як стартував пілотний проєкт із вивезення листя в місті Буча та смт Ворзель стало зрозуміло, як відповідально жителі ставляться до екологічного поводження з відходами!», - йдеться у повідомлення.

Усю зібрану «органіку» будуть передавати на подальше компостування. Контейнери для органічних відходів будуть відрізнятися кольором та містити наліпки з детальним переліком відходів.

Тож, містян попереджають, що у спеціальні коричневі контейнери можна викидати лише: залишки їжі, яєчні шкаралупи, залишки від кави та чаю, залишки овочів та фруктів, залишки зрізаних і горшкових квітів.

Нагадаємо, згідно з програмою президента «Зелена країна» в Україні висадять один мільярд дерев. Це екологічний проєкт, завдяки якому кількість лісів в Україні значно збільшиться.

Раніше мешканцям Гостомельської територіальної громади презентували програму, яка надає інформацію щодо стану охорони навколишнього середовища та визначає основні напрямки дій на найближчі 5 років.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.