#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Буча

У Бучі замість слідів від куль з’явилися квіти

16.05.2022
Художниця з Торонто розмалювала понівечені бучанські забори.

У Бучі замість слідів від куль з’явилися квіти - зображення
Фото: БМР

У Бучі, яку не так давно звільнили від російських окупантів, на парканах домоволодінь "розквітли" місця від куль, що залиши загарбники. Про це повідомили на Facebook-сторінці Бучанської міської ради.

Прекрасні малюнки у вигляді квітів зробила художниця з Торонто Іванка Селковська.

"Пластунка Iванка  вперше приїхала сюди з Торонто і запропонувала крутезну ідею. У неї є маленька помічниця. А ще є мрія, щоб ідею підхопили інші художники, і вона перетворилася на флешмоб. Іванка працює в Бучі останній день – домальовує велике панно, бо її чекає робота в Канаді", –

Бучанська міська рада

У Бучі замість слідів від куль з’явилися квіти - зображення
У Бучі замість слідів від куль з’явилися квіти - 1 - зображення
У Бучі замість слідів від куль з’явилися квіти - 2 - зображення
Фото: БМР

Нагадаємо, у Києві завершилося онлайн опитування мешканців столиці щодо перейменування 5 станцій столичного метро. Скоро "Берестейська" може стати "Бучанською", найближчим часом мають підготувати проєкт рішення для розгляду на засіданні Київської міської ради. До слова, відбір пропозицій проводився до 1 травня. Після цього, до 9 травня, проходило рейтингування 5 найпопулярніших варіантів. Тепер найближчим часом мають підготувати проєкт рішення для розгляду на засіданні Київської міської ради.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.