Новини
Буча
Суспільство
Київщина-суспільство

У Бучі встановили ялинку: відкриття запланували на 19 грудня

Головну новорічну локацію навіть обіцяють засвітити від генератора.

У Бучі встановили ялинку: відкриття запланували на 19 грудня - зображення

У Бучі на Київській площі закінчили монтувати ялинку. Про це повідомив у неділю, 18 грудня, міський голова Анатолій Федорук, зазначивши, як саме працюватиме новорічна локація цьогоріч.

"Наша головна ялинка на Київській площі в Бучі готова до приходу Святого Миколая.

Ми прислухалися до тих мешканців Бучанської громади, які підтримали ідею свята для дітей, тож готуємося до нього. Хоча й дещо в незвичному форматі.

Не буде нашої фірмової ковзанки, ярмарку та атракціонів. Натомість працюватимуть Пункти Незламності, де є світло і зв‘язок через Wi-Fi", –

мер Бучі Анатолій Федорук

Відкриття ялинки відбудеться 19 грудня, в День святого Миколая. Тоді ж головну новорічну локацію обіцяють навіть засвітити від генератора.

Нагадаємо, найближчими днями Київщина може повернутися до планових відключень світла. Зокрема, йшлося про те, що наразі в Бориспільському та Бучанському районах аварійні вимкнення через негоду.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.