У Бучі відбулася перша велика велопрогулянка року
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/FB_IMG_1590384106951.jpg)
27 місцевих жителів проїхали 30 км за маршрутом Буча – Ворзель – Мироцьке.
Вчора, 24 травня, як попередньо анонсував на своїй сторінці керівник Бучанського центру позашкільної роботи Андрій Куцевалов, відбулася перша велика велопрогулянка року серед жителів міста Буча на Київщині.
У велопрогулянці взяли участь 27 учасників, які проїхали 30 км місцями рідного краю. Їздили за маршрутом Буча - Ворзель - Мироцьке. Усі учасники набралися позитивних вражень і планів на майбутні поїздки, які плануються вже незабаром.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/20200525_084613-2000x2000.jpg)
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що жителі Ірпеня висадили у парку Стельмаха лісові квіти.
Фото: Бучанська міська рада