У Бучанській громаді буде реєстр цінних дерев, яким кілька століть
Про це ідеться у дописі ECO BUCHA.
При цьому цінність може бути не тільки природна, але й історична, емоційна, пов’язана з якимось подіями чи особистостями. Приміром, більшість бучанців знає про багатостраждальні дуби на Києво-Мироцькій, що потрапили під обстріли орків у лютому 2022. І таких, поранених війною, дуже багато…
Найперше чекають цілого списку таких дерев від фахівців, які дбають про порядок із зеленими насадженнями. Надати такий список пообіцяв керівник Бучазеленбуду Віктор Галущак, котрий підтримав ідею обліку цінних дерев під час чергової спільної Робочої групи екоактивістів та відповідальних працівників Бучанської міськради.
Завдяки спеціальній програмі ONOVA GIZ HUB активісти нанесуть цінні дерева на електронні карти за допомогою спеціального додатку.
Головне, від кого чекають підтримки, – мешканці громади.
“Озирніться навколо, зробіть гарні фото цінних багатолітніх дерев навколо себе і надішліть їх координати нашим екологам”, –
звертаються активісти до містян.
Координати приймають у Фейсбук — на сторінку ECO BUCHA, у Телеграм — в групу ECO TEAM та на електронну пошту : sadovaira@gmail.com.
Нагадаємо, на Київщині було створено один з найбільших регіональних ландшафтних парків «Студениківський» – загальною площею 2104 га.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.