У Броварах затримали серійного крадія
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/VOR2.jpg)
У Броварах працівники карного розшуку встановили особу та затримали зловмисника, який проникав до гаражних приміщень і викрадав звідти електроінструменти, колеса від автомобілів та інші речі. Молодика підозрюють у вчиненні майже двох десятків крадіжок.
Зловмисник проявляв неабиякий хист, аби проникнути усередину приміщення: вирізав замки, виламував металеві двері, і навіть підкопував землю під гаражами.
Як повідомили "ПОГЛЯДу" у відділі поліції, правопорушником виявився 30-річний житель Броварів, який в минулому вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів. Також, перевіряють причетність даної особи до аналогічних злочинів.
Чоловікові оголошено про підозру у вчиненні правопорушення передбаченого ч.3 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Суд обрав йому запобіжний захід - цілодобовий домашній арешт. Досудове розслідування триває.
Тематичне фото з відкритих джерел