У Броварах з'явилася нова дорожня техніка вартістю 1,5 млн грн
Зовсім скоро на вулиці Броварів вийде нова для міста техніка - машина з устаткуванням для ямкового ремонту доріг струменевим методом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-06_15-08-14.jpg)
Така машина, щоправда орендована, вже працювала на центральних вулицях Броварів у минулому році, йдеться на сайті Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-06_15-08-16.jpg)
Тоді технологія ремонту дрібних ямок та тріщин дорожнього покриття без застосування значних обсягів фрезерування так сподобалася нашим комунальникам, що цьогоріч КП "Бровари-Благоустрій" було проведено тендер та придбано дану установку для роботи на міських автошляхах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-06_15-08-18.jpg)
І хоч коштує така техніка немало – майже півтора мільйони гривень – переваги даної технології набагато більші, кажуть фахівці. Наразі машина, до речі, польського виробництва, проходить навчальну апробацію і вже за день-два повноцінно розпочне працювати на вулицях Броварів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-06_15-08-15.jpg)
Фото з сайту Броварської міської ради