Новини
Бровари
Київщина-суспільство

У Броварах відновили роботу велопатрулі (ВІДЕО)


З 13 травня у Броварах відновили роботу велопатрулі. Працівники поліції на велосипедах виїхали забезпечувати публічний порядок та безпеку в місті. 

Передував цьому, як зазвичай, інструктаж, який провів для підлеглих заступник начальника Броварського відділу поліції по превентивній діяльності Володимир Шуб.

Тож  поліцейські на велосипедах будуть забезпечувати публічну безпеку в парках, скверах, прибережних та лісопаркових зонах, а також проводити превентивну роботу серед населення. 

Зокрема, правоохоронці закликають відвідувачів місць громадського відпочинку, не наражати на небезпеку себе та оточуючих, і нагадують про важливість дотримання протиепідемічних вимог.  З громадянами, які нехтують засобами індивідуального захисту, поліцейські проводять роз’яснювальну роботу і роздають медичні маски. 

Також вартові правопорядку проводять профілактичні бесіди щодо дотримання правил дорожнього руху, правил поведінки біля водойм тощо. Варто зазначити, що перевагою велопатруля є швидкість реагування на правопорушення і оперативність дій. Велосипед значно «мобільніше»  і на ньому оперативно можна дістатися в ті місця, куди поліцейський автомобіль не проїде.

Поліція Київщини