У Броварах сталася ДТП з постраждалим
28 квітня 2020 року, по бульвару Незалежності у Броварах сталася дорожньо-транспортна пригода з постраждалим.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/yzobrazhenye_viber_2020-04-28_18-54-51.jpg)
Як повідомили "ПОГЛЯДу" в Броварському відділі поліції, ДТП сталася о 17:50. Керманич мотоцикла SUZUKI рухаючись в місті Бровари по бульвару Незалежності не впорався з керуванням та виїхав на зустрічну смугу де допустив зіткнення з двома автомобілями "Шевроле Авео" та "Фольксваген".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/yzobrazhenye_viber_2020-04-28_19-07-06.jpg)
В результаті аварії водія мотоцикла було госпіталізовано.