#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Київщина-суспільство

У Броварах "кипить" робота з благоустрою: мешканці міста вносять свої пропозиції

15.07.2020 Руслан Семенець 0

У Броварах розпочалися і тривають активні роботи з благоустрою міста. Терміни виконання та якість робіт контролює міський голова Ігор Сапожко, який постійно відвідує об’єкти, де проводяться ремонти та облаштування доріг, тротуарів та прибудинкових територій у місті.

Було перевірено, як проходять роботи по асфальтуванню на Торгмаші, районі, де розпочато оновлення дорожнього покриття внутрішньо будинкового проїзду по вулиці Олімпійська, 9 та 9-А. Ремонтні роботи проводить КП "Бровари-Благоустрій". Буде охоплено також і сусідні прибудинкові території по Олімпійській 6-А, 7 та 10-А.

Очільник міста та представники УБЖКГІТ також проінспектували хід проведення капітального ремонту прибудинкової території по бульвару Незалежності, 19-А. До обговорення питань по облаштуванню території будинку активно долучились місцеві мешканці, які запропонували зробити мініпарковку, розширити проїзну частину та огородити дитячий майданчик. Ще одну автомобільну стоянку облаштують за будинком на місці незаконно встановлених погребів, інформує Броварська міська рада.

Особливу увагу приділено роботам з укріплення даху у ЗОШ №7. Наразі тут розпочався наступний етап ремонтних робіт. Підрядники розпочали з корпусу молодшої ланки і обіцяють закінчити всі роботи до початку нового навчального року.

Нагадаємо, що на Броварщині 7 нових випадків захворювання на COVID-19 станом на 14 липня.