У Броварах демонтують самовільно встановлені конструкції
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116368419_597025894542442_6286115028228713334_o.jpg)
У Броварах мешканці будинку 17-б, що по вулиці Грушевського, звернулися з проханням демонтувати незаконно та невідомо ким встановлену бетонну конструкцію.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116438957_597025957875769_902957916408016978_o.jpg)
Власника встановити так і не вдалося, тому було прийнято рішення прибрати «архітектурну форму» силами міських служб. Жахлива сіра «коробка» не просто псувала загальний вигляд двору, але й була постійним місцем збору сміття та іншого непотребу.
28 липня працівники комунальних служб спільно з фахівцями управління інспекції та контролю провели демонтаж незаконно встановленої конструкції, повідомляє Броварська міська рада.
Нагадаємо, що Cityconsult Development спільно з «Альянс Новобуд» передали квартири місту. Нерухомість представлена 2- і 3-кімнатними квартирами комфорт-класу в ЖК «Лісовий квартал», загальною площею 816,2 м кв.