Новини
Бровари

У Броварах демонтують 66 самовільно виритих погребів


У травні в Броварах планують масштабно демонтувати самовільно вириті погреби, повідомляють на сторінці Броварської міської ради.

Разючий контраст сучасних Броварів з іншими містами – це скрізь хаотично розміщені підземні погреби. Їх броварчани навстановлювали на будь-якому вільному клапті землі. Погреби стали «обличчям» міста. От тільки чи краще від цього іміджу Броварів?

З метою приведення вулиць та прибудинкових територій у належний стан, всі незаконно розміщені об'єкти, які псують зовнішній вигляд міста, створюють незручності городянам, заважають пішоходам або транспорту, будуть демонтовані.

Комунальними службами вже демонтовано 5 самовільно виритих погребів за адресою вул. Короленка,54-б. Управління інспекції та контролю Броварської міської ради повідомляє, що у травні будуть демонтовані 33 погреби за адресою: вул. Петлюри Симона, 23-б , біля будинків 25 та 25-б по цій же вулиці демонтують 31 погріб, по вул. Володимира Великого, 10-а будуть демонтовані 2 погреби.

Всі власники погребів були заздалегідь попереджені. Тож є надія, що скоро у місті не залишиться споруд, які його спотворюють, йдеться на сторінці БМР.

Фото зі сторінки Броварської міської ради