У Боярці розповіли, як говорити з маленькими відвідувачами музею про війну
Музеї – особливі заклади, які мають зберігати пам’ять про пращурів для сучасників, для майбутніх нащадків, в тому числі і про війну, про карколомні і трагічні сторінки історії нашої держави. Тож, як впевнені в КУ "Боярський краєзнавчий музей", необхідно, розповідаючи про сьогоднішній біль України, враховувати психологічні нюанси у роботі з різними категоріями екскурсантів
Днями в Боярці під час зустрічі з психологом розглядалася тема про те, як говорити з маленькими відвідувачами музею про війну.
"Триває війна, яка змінила нашу свідомість, психіку, змінила ставлення до близьких і чужих. Для всіх без виключення іншими стали сприйняття дійсності та емоційний стан.
Вразливими стали діти. Як з ними говорити про війну? А як спілкуватися з тими, які прийдуть з фронтів із понівеченим здоров’ям, скаліченими фізично і душевно, тими, хто героїчно захищав нас від ворога? Пам’ятаємо горезвісний "афганський синдром"… Усі ми постраждали і страждаємо від війни. Та саме заклади освіти, заклади культури формують громадську свідомість", –
КУ "Боярський краєзнавчий музей"
Як зазначають в музеї, на сьогодні психологічна допомога необхідна абсолютно всім. Настрій людей під час війни не менш важливий, ніж справні зброя і техніка. Підтримка та співпраця, практична професійна допомога, вдосконалення роботи – це вклад у Перемогу і щасливе життя після неї.
Нагадаємо, сьогодні, 9 листопада відубдеться радіодиктант Національної єдності. Авторкою тексту цьогоріч стала українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.