Новини
Біла Церква
Культура

У Білій Церкві відбудеться прем'єра документальної стрічки Voluntarius

Фільм присвячений добровольчому і волонтерському руху Білоцерківщині.

У Білій Церкві відбудеться прем'єра документальної стрічки Voluntarius - зображення

Сьогодні, 21 січня, відбудеться прем'єрний показ документальної стрічки Voluntarius. Побачити унікальну стрічку можна буде в "зеленому" залі кінотеатру ім. Довженка, повідомляють на Facebook-сторінці пресслужби Білоцерківської міської територіальної громади.

Під час перегляду фільму можа буде дізнатися про волонтерський рух Білоцерківщини.

"Це черговий фільм великої творчої групи і авторського колективу про добровольчий і волонтерський рух в Україні. На цей раз автори присвятили стрічку саме Білоцерківщині".

Пресслужба Білоцерківської міської територіальної громади

У Білій Церкві відбудеться прем'єра документальної стрічки Voluntarius - зображення

Нагадаємо, 22 січня у Бучі вже вп’яте відбудеться різдвяний фестиваль, також цього дня містян запрошують відвідати виставку робіт майстрів народного мистецтва у Бучі. А до Дня соборності в "Уваровському домі" у Ворзелі відкрили документальну виставку, побачити яку можна до 20 лютого. Також до середини лютого в Київській картинній галереї можна побачити виставку "Ніч… Відбиток часу", де представлені роботи Куїнджи, Світлицького та Шевченка.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.