22 січня у Бучі вже вп’яте відбудеться різдвяний фестиваль
![22 січня у Бучі вже вп’яте відбудеться різдвяний фестиваль 22 січня у Бучі вже вп’яте відбудеться різдвяний фестиваль - зображення](/storage/resized/lg/news/9566d368-f8e3-4268-8491-bf70740cb299/microphone-g75495eff9_1280.jpg)
Фестиваль "Нова радість" – традиційна подія у Бучі, на яку чекають жителі та гості міста та яка покликана популяризувати українські народні традиції святкування Різдва та Нового року.
На сторінці фейсбук-спільноти "Буча наше місто" повідомляється, що цього року фестиваль відбудеться 22 січня, тобто вже цієї суботи у Центральному будинку культури Бучі.
![22 січня у Бучі вже вп’яте відбудеться різдвяний фестиваль 22 січня у Бучі вже вп’яте відбудеться різдвяний фестиваль - зображення](/storage/resized/lg/news/9566d368-f8e3-4268-8491-bf70740cb299/272138302_470830724413421_4935668389959100117_n.jpg)
Гостей свята чекають виступи аматорських колективів, а також обласна виставка майстрів народного мистецтва "Різдвяні візерунки", яка презентує найкращі творчі доробки талановитих жителів Бучі.
Організатори нагадують, що подія відбудеться з оглядом на дотримання карантинних вимог, пов'язаних з пандемією COVID-19.
Нагадаємо, з метою збереження традицій різдвяного співу на Ставищенщині започатковано фестиваль колядок і щедрівок. Фестиваль "Щедрівки й коляда в нашу хату загляда" провели 14 січня у селищному будинку культури.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.