У Білій Церкві зрівняли з землею березовий гай
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/90989376_1424990031007844_7612290887426506752_n.jpg)
Мальовничий березовий гай був знищений у місті під час карантину.
Про це повідомляє білоцерківчанин Віктор Левицький.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/90988377_1424989924341188_8289733648073097216_n.jpg)
Нагадаємо, що білоцерківський активіст Віталій Блінов відстоював збереження частини реакційної зони "Еко-парк" з березовим гаєм, на території якого збирались побудувати дорогу до елітних новобудов поблизу річки Рось. Проте, його труди, на жаль, виявились марними і дерева були вирубані.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/91064834_1424989834341197_7256147680936591360_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/90920820_1424989957674518_7337789468725739520_n.jpg)
«Бабло і корупція сильніші та не переможні. Розрахунок цинічний - люди під час карантину протестувати звісно не прийдуть. Ось так коронавірус допоміг шахраям березовий гай зрівняти з землею», - повідомив Віктор Левицький.
Фото Віктора Левицького.